• CARBON WOLVERİNE SUPER PUMP

CARBON VOLVERİN SUPER PUMP NEDİR ?

Nox, arginin amino asidinin sayesinde vücuttaki nitrik oksit gazını arttırarak harekete geçirir. Bu sayede damalar daha fazla kan taşır, aynı zamanda da kanda daha fazla oksijen taşınır. Bu da doğrudan kaslarımızın daha iyi daha çok ve daha hızlı beslenmesi demektir.

Pre-Workout, Nox Ürünlerinin Yararları
Nitrik oksit vücudumuzda şu gibi faydalar sağlar :

Antrenman esnasında yüksek performans
Antrenman sonrası kaslarda hızlı toparlanma
Yorgunluk hissini ortadan kaldırma
Dayanıklılığın artması
Kan basıncını düşürmesi
Vücut ısısının artmasıyla yağ yakımına olumlu etki
Pre-Workout Nasıl Kullanılmalıdır?
Spora gitmeden 20-30 dakika önceden 1 ölçeği 100-150ml suyla almanız yeterlidir. Nox?un içinde arginin yanında kafein, bcaa veya başka performans arttırıcılardan da bulunduğu için ekstradan güç arttıcı ürünle birlikte almanız pek önerilmez. Bu arada eğer 1 ölçek nox sizi rahatsız ediyorsa(aşırı terleme, çarpıntı, bulantı vb) ölçeği azaltın ve daha az pre-workout alın. Özellikle de ilk defa kullanacaksanız ilk bir kaç sefer yarım ölçekle başlamanız daha doğru olur. Spor yapmadığınız günler alınmaz. Ayrıca eğer NOX içtikten sağlam antrenman çıkartmazsanız gece hatta sabaha kadar uyuyamayabilirsiniz (kafein içerikleri sebebiyle) O nedenle iyi antrenmanlar çıkarmaya özen gösterin. Geç saatlerde de tüketmeyin.

NOX?un yan etkileri var mı?
Bahsettiğimiz gibi arginin isimli amino asitin vücudumuzda nitrik oksit üretmesiyle kan akışının hızlanması ve damalarda dolaşan kanın rahatlaması sonucu bir güç artışı etkisi alıyoruz. E tabi bu etkisi sağlıklı bir şekilde alabilmemiz için kardiovasküler sistem denilen kalp ve damar sağlığımız yerinde olmalı. Şöyle düşünün, motorunda ve yürüyen aksamında problemler olan bir arabanın benzinine yakıt katkısı eklersek o arabadan verim alabilir miyiz? Hayır alamayız. Bu da aynı bunun gibi, sağlıklı bir vücut üzerinde görülmüş hiç bir yan etkisi yoktur aksi taktirde sağlıklı kişiler üzerine sağlıklı bir kalp-damar sistemine olumlu etkisi vardır. Ama içinde bulanan kafein bilirsiniz bazı insanlarda çarpıntı yapabilir (kahvenin de kafein içermesi sonucu bazı insanlarda çarpıntı yapması gibi) bu sizi de rahatsız ederse kullanmayabilirsiniz, ya da panik atak vs gibi bir psikolojik rahatsızlığınız varsa kullanmayınız. Onun dışında pre-workout ürünlerinin bir yan etkisi görülmemiştir. Tabi her daim belirtilen ölçeklerde tüketilmelidir. Şov yapacağım diye gereksiz yere fazla ölçek almak gibi saçmalıklar yapmayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

CARBON WOLVERİNE SUPER PUMP

  • Ürün Kodu: 365
  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • 200

  • Vergiler Hariç: 200

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: CARBON WOLVERİNE SUPER PUMP